Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o obchodech a reklamách

Nejlepší vtipy o obchodech, trzích, bankách a reklamách, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma obchodu, reklamy, nebo z prostředí bankovnictví a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 2 3 4 11 20 30 Další
Manželé se loučí, on ji zapomene políbit. Paní mu to připomíná: "Něco mi dlužíš..."
Manžel se na ni tak nevěřícně zadívá: "Neříkej mi, že i ty na mě pošleš exekutora..."
Manželka Billa Gatese o svatební noci:"
"Aha, už vím, jak jsi přišel na název Microsoft!"
Máte problémy se stáním?
Seďte!
Mimořádná nabídka hypermarketu TESCO: jogurt DANONE ANTRAX - bílé pohlazení s miliony přátelských bakterií. Jen 19,50 Kč za kus.
Mladík přijde do klenotnictví: "Prosím jeden pěkný zlatý prsten, a do něj vyryjte nápis Aleně od Radima."
Zkušený klenotník: "A nestačilo by pouze ‚od Radima’? Víte, jen pro jistotu."
Možné významy čísla 95 v názvu WINDOWS 95 - procento kódu, který je v den releasnutí napsaný - procento kódu, který v den releasnutí ještě není otestovaný - počet disket, na kterých se bude distribuovat - počet MB, které zabere minimální instalace - počet programátorů u Microsoftu, kteří budou produkt používat - průměrné IQ uživatele produktu - minimální taktovací frekvence procesoru - počet minut potřebných k nastartování systému - procento z celkového počtu instalací, které budou smazány týž den - minimální počet MB RAM - rok prodávání funkční verze (2095) - rok ve kterém majetek Billa Gatese přesáhne 10 miliard - počet úspěšných instalací dohromady - minimální doba instalace v hodinách - počet minut po které budou fungovat - označení jediného počítače na kterém to bude fungovat tj. IBM PS/2 Model 95 - průměrné IQ autorů - počet příruček - váha instalačního balíku v kg
Muž podává inzerát: "Hledám manželku."
Druhý den dostane stovky dopisů a ve všech je stejná odpověď: "Vemte si tu mou!"
Muž potřebuje pomoc v obchodě a ptá se asistentky, kde najde tampóny. Vysvětlí mu, kde jsou a muž pro ně jde. Potom přijde k pokladně s košíkem plným vaty a balíkem šňůrek. Prodavačka se na něj překvapeně podívá a ptá se, jestli ty tampóny našel. Muž jen odpoví: "Poslal jsem manželku koupit balíček cigaret a ona mi koupila tabák a papírky se slovy, že je to o mnoho lacinější. Tak jsem si řekl, když musím ubalit já, ať si ubalí i ona..."
Muž přijde do banky a chce si vypůjčit 250 tisíc.
"A na co ty peníze použijete?" ptá se úředník.
Zákazník prozrazuje: "Chtěl bych si zajet do kina."
"To jsem se snad přeslechl," diví se úředník. "Do kina?"
"Ano," přisvědčí chlápek. "Před týdnem otevřeli nové autokino a já nemám auto!"
Může být v provozu nebo mimo provoz. Když je v provozu, je s ním víc legrace, ale je obtížné přitom dělat jakoukoliv skutečnou práci. Kdysi byl jeho účel předávat informace důležité k zachování lidského rodu. Někteří lidé si to myslí dodnes, ale většina jej používá hlavně pro zábavu. Pokud nepoužíváte přiměřené ochranné prostředky, můžete chytit virus. Přiznáváme mu daleko větší důležitost, než je jeho skutečná velikost a vliv. Jestliže nejste opatrní co s ním děláte, můžete se dostat do velkých potíží. Jakmile si s ním jednou začnete hrát, nevíte, kdy přestat. Někteří lidé jsou schopni si s ním hrát celý den, když nemají nic na práci.
Předchozí 1 2 3 4 11 20 30 Další