Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o Pepíčkovi

Nejlepší vtipy o nezbedovi jménem Pepíček, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip o Pepíčkovi a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 2 3 4 18 36 53 Další
Paní učitelka se ptá dětí jak přichází mláďata na svět kočka se okotila, kráva se otelila, ¨Pepíček se přihlásí. A žralok se ožral.
Máma vyjde ze dveří a ptá se: "Pepíčku, proč krmíš slepice čokoládou?" "Chci, aby snášely kindervajíčka."
Hodnocení: 4.45 | Hlasovalo: 2
Přijde Pepík do nálezů a ztrát a prosí... "Prosím, prosím, mohl bych u vás ztratit housle?"
Jede maminka s Pepíčkem vlakem a klukovi se chce kadit. Záchod pořád obsazenej a tak když vjedou do tunelu, vysadí kluka a ať se vysere z okýnka. Jenže tunel nebyl tak dlouhej a když za tunelem zastavili na zastávce, kluk ještě tlačil. Průvodčí na to civí z perónu a povídá si: "Bože, to je ale vošklivej chlap. Kdyby neměl v hubě ten doutník, řeknu, že je to prdel."
Jeden chlapeček chce být hasičem a druhý mašinfírou, jedna holčička sestřičkou v nemocnici a druhá sekretářkou. Pepíček má už dávno taky jasno - ve svém budoucím povolání se chce zabývat sexuálními úchylkami. Teta Běta je z toho celá paf.
"Vysvětli mi, prosím tě, co to podle tebe vůbec sexuální úchylka je," naléhá teta v domnění, že si Pepíček asi něco popletl.
"Ty to nevíš?" diví se dítě a dloube se v nose. "Vysvětlím ti to na konkrétním případě. Po ulici jdou tři ženy se zmrzlinou. První ji líže, druhá kouše a třetí saje. A ty mi řekni, která z těch tří žen je vdaná."
Teta se zamyslí. "No, asi ta, která saje," řekne po chvíli.
"Chyba," vytáhne Pepíček prst z nosu. "Vdaná je samozřejmě ta, která má na ruce snubní prsten. A to, cos tady předvedla, zároveň ukazuje, co je to sexuální úchylka!"
Hodnocení: 4.55 | Hlasovalo: 2
Jednoho rána jde Pepíček s babičkou nakupovat a vidí na zemi 500.- Kč. Ihned se pro ně sehne, ale babička ho zastaví: "Pepíčku, ze zemně se nic nezdvihá!"
Pokračují v cestě bez 500...
Najednou babička uklouzne na slupce od banánu a naříká:
"Pepíčku pomoz mi."
A Pepíček:
"Co je na zemi, to se nemá zdvihat!"
Hodnocení: 4.83 | Hlasovalo: 3
Jednou Pepíček zaspí do školy tak rychle běží.Paní učitelka zrovnadětem něco vysvětluje a vtom se rozrazí dveře Pepíček ani nepozdraví a jde si sednout paní učitelka na to:"no Pepíčku ani si nepozdravil a jdeš si sednout,tak to zkus znova jako třeba tvůj tatínek"!.Tak se Pepíček vrátil za dveře.. na jednou se rozrazí dveře a Pepíček povídá:"co vy kurvy tady jste mě nečekali"
Jednou Pepíček zaspí do školy tak rychle běží.Paní učitelka zrovnadětem něco vysvětluje a vtom se rozrazí dveře Pepíček ani nepozdraví a jde si sednout paní učitelka na to:"no Pepíčku ani si nepozdravil a jdeš si sednout,tak to zkus znova jako třeba tvůj tatínek"!.Tak se Pepíček vrátilza dveře.. na jednou se rozrazí dveře a Pepíček povídá:"co vy kurvy tady jste mě nečekali"
Jednou pozdě v noci se Pepíček probudil a slyšel z ložnice rodičů nějaké hlasité zvuky.Vyhrabal se z postele a vydal se do předsíně.Než došel ke dveřím ložnice, zvuky ustaly a v koupelně se rozsvítilo.Pepíček tedy zatočil do koupelny a tam narazil na tatínka, který si zrovna sundaval prezervativ."
"Tati, co to děláš?"Otec se nervózně rozhlížel a přemýšlel, co synkovi řekne. Nakonec vykoktal:"
"Eh, kontroluju, jestli v koupelně nejsou myši."Pepíček se na tatínka zmateně podíval a říká:"
"Ale co to děláš? Ty je šukáš?"
Jednou takhle učitelka ve třídě říká: "Děcka, každý pátek vám dám jednu otázku, a kdo ji správně zodpoví,nemusí v pondělí do školy a bude mít dlouhý víkend."První pátek se učitelka zeptá, kolik je zrnek písku na pláži.Samozřejmě nikdo neví. O tyden později je otázkou, kolik je hvězd na nebi, zasenic. Pepíček už šílí po dlouhém víkendu, tak zapřemýšlí a ve čtvrtekvečer doma vezme dvě slonovinové koule z kulečníku, nabarví je načernoa vyrazí do školy. V pátek na poslední hodině zrovna učitelkaohlašuje,že vysloví otázku na tento týden, když Pepíček vysype ty koule napodlahu. Koule na kachlíkách hlučně poskakují uličkou k tabuli, celá třída samozřejmě lehne smíchy. Učitelka se zarazí a pak povídá: "Tak, kdo je ten vtipálek s těma černejma koulema?"Načež Pepíček vstane a triumfálněprohlásí: "Bill Cosby, nashledanou v útery."
Předchozí 1 2 3 4 18 36 53 Další