Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o politicích

Nejlepší vtipy o politicích a politice, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip o politicích či politice obecně a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 2 3 4 21 40 60 Další
Farmář a jeho žena večer sedí v posteli. Ona štrikuje a on čte nějaký odborný časopis. Najednou zvedne hlavu a říká ženě: "Víš, že tady píšou, že člověk je jediný druh, jehož samice při milování dosahují orgasmu?"Žena se na něj podívá, jiskry v očích, svůdný úsměv na rtech, a říká: "Dokaž to!"On se trochu zamračí, pak říká, že teda jo, zvedne se a vyjde ven, zatímco ona sedí na posteli zmatená a neví, která bije.On se vrátí za půl hodiny, zpocený a unavený, a říká: "No, ani kráva ani ovce orgasmus nedosahuje, ale u té svině nevím, ona kvičí skoro pořád, tak to nepoznám."
Farmář si objednal elektricky přístroj na dojeni. Protože zařízení dorazilo když jeho manželka byla ve městě, rozhodl se vyzkoušet ho nejdřív na sobe. Vložil svůj penis do dojičky, zapnul ji a...... všechno ostatní bylo automatické! Když zábava skončila, rychle si uvědomil, ze nemůže sundat dojičku z penisu. Přečetl si příručku, ale nenasel žádné užitečné informace. Zkusil všechna tlačítka na přístroji, ale stale bez úspěchu. Nakonec se farmář rozhodl, ze zavolá do zákaznického servisu. "Halo, právě jsem od vaší firmy koupil dojičku. Pracuje fantasticky, ale jak ji mam sundat krávě z vemene?" "S tim si nedělejte starosti," odpověděl obchodní zástupce, "přístroj je naprogramován tak, ze po nadojeni 7 litru se automaticky vypne."
Fico Kaliňák a prezident idú lietadlom a letia.
Fico hovorí :ja vihodím luďom 100eur aby boli šťastný.
Kaliňák hovorí:Ja vihodím ľuďom 200 eur aby boli šťastný.
A prezident hovorí : Ja vihodím vás dvoch a všetci budú šťastný.
Filípek má dvacet korun a chce si koupit čokoládu, ale v obchodě mu řeknou, že ji zdražili. Jde smutně po ulici a nadává: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!"
Vedle něj jede premiér, uslyší ho a povídá svým poradcům: "To je ale blbé děcko, zdražili jsme přece všecko!"
Firma Orion se inspirovala politickou situací na Kubě a začala vyrábět novou oplatku: FIDELKU.
Fronta před úřadem je předlouhá.
"Jak to tady dlouho trvá?" táže se ženy s dítětem v náručí příchozí.
"Ani se neptejte, když jsem přišla, byla jsem v šestém měsíci!"
Hádá se banán, prsa a penis kdo z nich má nejhorší život. Banán říká:"
"To mě rozkrájí na kolečka a sežerou.""
"To máš ještě dobrý, to já se celej den potím v podprsence a pak mě někdo večer ošahává."A penis povídá:"
"To vy dva to máte dobrý, já se celej den potím ve slipech, pak mě někdo večer nandá pláštěnku jezdím vytahem nahorů a dolů a čekaj až se pobliju!"
Hadej co to je: cerna, cervena, cerna, cervena, cerna, cervena, cerna, cervena, cerna, cervna, cerna, cervena, BILA . . . . . . nevis? Cernoch si honi pero.
Chlap v lese potka divku, skoci na ni a znasilni ji.
"Az se to narodi, rikej tomu treba Franta".
"Az se to projevi, rikej tomu treba chripka, debile", odpovi divka.
Chlap znásilní v parku holku a říká:až se to narodí tak tomu říkej třeba Pepa.Holka mu odpoví:až se to projeví tak tomu řikej třeba chřipka DEBILE!
Předchozí 1 2 3 4 21 40 60 Další