Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o práci

Nejlepší vtipy o práci a pracovních vztazích na pracovišti, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip o práci, zaměstnancích či zaměstnavatelích a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 2 3 4 7 12 18 Další
Do práce nastoupí nový zaměstnanec. Šéf mu říká"jsi tu nový,vem si lopatu,smeták a běž pozametat rampu". Nováček na to odpoví "ale já jsem vysokoškolák !".Šéf se zarazí a řekne "aha, no tak pojď se mnou, já ti to ukážu".
Opravář televizí si nemohl nevšimnout, jak je jedna jeho zákaznice půvabná. Pokaždé, když vešla do obýváku, mohl si oči vykroutit, jak si ji prohlížel. Když dokončil opravu a dostal zaplaceno, žena mu říká: "Víte, měla bych na vás takovou, ehm, nezvyklou prosbu. Ale musíte mi slíbit, že si to necháte pro sebe."
"Ovšem, madam."
"No, víte, těžko se mi o tom mluví, víte, můj manžel je hodný a milý muž, ale ech, on má jistou fyzickou vadu, víte, jistý nedostatek, no, víte, já jsem žena, ehm, vy jste mladý, zdravý a silný muž..."
Opravář ze sebe těžce vykoktal: "Ano... ano..."
"... a víte, chtěla jsem to, hned jak jste vešel do dveří..."
"Cokoliv!"
"Mohl byste mi pomoct přestěhovat ledničku?"
Optimista je člověk, který v pondělí ráno při nástupu do práce zvolá: "A pozítří už máme středu!"
Oznámení: "Z důvodu opravy vodovodního řadu bude týden vypojena voda ve Vašem paneláku. Za mírný poplatek můžeme vypnout vodu i v sousedním paneláku, aby Vám to nebylo tak líto."
Pan Hovorka vypráví kolegovi v práci: "Včera jsem četl knížku a hrůzou mi vstávaly vlasy na hlavě!"
"Nějaký horor?"
"Ne, žákovská knížka!"
Pan Nováček se před brigádou zamyslel: "Asi bych se měl trochu začernit, když mám v té bance dělat gorilu."
Pan Oulehla čeká na instalatéra už třetí den a když u nich zazvoní chlap s kabelou, vtáhnou ho dovnitř, kafíčko, štamprdlátko, husička... Když dojí, pochválí jídlo a pak: "To jste hodní, takhle pohostit, ale já se chtěl jen zeptat, kde bydlí Novákovi, já jim jdu opravit televizi..."
Paní domlouvá mladíkovi, který rozhazuje letáky do schránek: "Vy nevíte, že je to nevyžádaná pošta, spam, a v Americe se za to zavírá?"
Paní domu načapá služku, jak dává psovi velký biftek: "Marie, co to děláte?"
"Paní, to je můj dobrý pomocník," brání se služebná. "Pomáhá mi s umýváním nádobí!"
Podnikatel přijme pěknou mladou sekretářku. První týden jí místo výplaty dal krásnou sukni, druhý týden zlaté hodinky, třetí norkový kožich a čtvrtý jí zvednul výplatu z prvního týdne.
Předchozí 1 2 3 4 7 12 18 Další