Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Info: Povolte JavaScript.

Vtipy o zvířatech

Nejlepší vtipy o zvířátkách, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma, kde v hlavní roli vystupuje zvěř všeho druhu a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 2 3 4 17 32 48 Další
Uloví stará bába zlatou rybku. "Když mě pustíš, splním ti tři přání." "Chci být zase mladá a krásná." Ryba máchne ploutví a stane se. "Teď kdyby se má chatrč proměnila v krásný zámek." Ryba máchne ploutví a stane se. "A kdyby se můj kocourek proměnil v krásného prince." Ryba máchne ploutví, kocourek se promění v krásného prince a praví: "Doufám, že aspoň teď je ti líto, žes mě nechala vykastrovat."
Hodnocení: 3.85 | Hlasovalo: 2
Plave kapr v medu. A říká: Hůůůůstýýýýý!
Hodnocení: 1.67 | Hlasovalo: 3
Sejdou se tři upíři na střeše. První povídá: Vidíte jak mám krvavou celou hlavu? Jojo vidíme. Odpovědí ty dva. A vidíte tamtu krávu?? Jojo vidíme. Tak tu sem celou vysál já!! To nic není! Chlubí se druhý. Vidíte jak sem krvavej od hlavy až po pas? Jojo vidíme. A vidíte tamto stádo krav? Jojo vidíme. Tak to sem celé vysál já!! A teď já. Říká ten třetí. Vidíte jak sem krvavej od hlavy až k patám? Jojo vidíme. A vidíte tamten sloup? Jojo vidíme. No vidíte že ho vidíte, já sem ho přehlídnul!!
Hodnocení: 4.48 | Hlasovalo: 4
Jdou liška s vlkem lesem a děsně se nudí, když najednou uvidí zajíce.
"Hele vlku, čum, támhle kráčí zajíc," zpozorní liška v náhlém záchvatu inspirace. "Co kdybychom ho zmlátili?"
"No jo, jenže k tomu nemáme žádný důvod," zaváhá vlk.
Liška se s tím nijak nepáře: "Hele, tak dostane nakládačku, protože nemá čepici."
"To by šlo," uzná vlk, a tak zmlátí zajíce do bezvědomí.
Zajíc se po čtyřech dnech probere, opráší se a vesele si poskakuje pěšinkou dál. Jenže zase narazí na lišku s vlkem. Vlk na něj vyjede: "Zajíci, kde máš čepici? Že dostaneš do čumáku?!"
A zase zmlátí chudáka zajíce do bezvědomí.
Po šesti dnech se zajíc probere a už mu to začíná být divné. Pro jistotu si sežene na hlavu čepici, aby se to dál neopakovalo. Jen co odskáče o pár metrů dál, zase ho, chudáka, potkají liška s vlkem. Vlk ho chytne pod krkem a zajíc vystrašeně říká: "Počkej, vlku. Koukej, já mám čepici!"
V tu chvíli přiskočí liška a říká: "Hele kámo, vo co, že nemáš cíga!"

Jdou slon a mravenec po mostě a mravenec říká: "To nám to dupe."

Jdou takhle dva chlapi v parku proti sobě. Jeden z nich má na vodítku dva přerostlé pitbuly, sotva je udrží, a druhý takového pískově žlutého, divně vypadajícího psa. Začnou se spolu bavit a nakonec se dohodnou, že je na sebe pustí, aby zjistili, kdo má doma lepší rasu. Oba zavelí svým miláčkům Trhej!, a pak už jen sledují kouli šedivých a žlutých nohou a ocasů.
Po chvilce se najednou mela utiší a v kaluži krve a hromadě chlupů stojí lehce poškrábaný žlutý pes. Bývalý majitel pitbulů se chytne za hlavu a lamentuje: "Sakra práce, šedesát papírů a dva roky piplání v čudu. Chlape, co to je za rasu? Kde jste to koupil?"
"Víte, já ani nevím, co je to za rasu. Já ho dostal od známých, když to bylo ještě štěňátko. Akorát mu pořád stříhám ty divný dlouhý chlupy, co mu rostou kolem krku!"
Je doba honů. V příkopě sedí zajíček, má ovázanou packu a usedavě naříká. Přihopká k němu druhý a soucitně praví: "Copak, hony, hony?"
První zafňuká: "Hony."
"Mysliveček, mysliveček?"
"Mysliveček."
"Střelil, střelil?"
"Ne, šlápl."
Je chlap a ten ma papouska. Jednoho dne se majitel rozhodne, ze najde papouskovi papouscici. Poda si inzerat: Pro sveho papouska hledam papouscici.Za pujceni dam 1000 kc. Po tydnu prijde pani i s papouscici. Majitele zavrou papousky k sobe do klece a odejdou. Po chvilce slysi straslivy rev tak vejdou do pokoje. Papousek drzi papouscici pod krkem, rve z ni peri a rve: "Ty kurvo, za tisicovku te chci mit nahou!"
Hodnocení: 4.58 | Hlasovalo: 4
Je medved a zajic. Prvni den medved vidi, jak zajic jede na krasne motorce. Medved se ho pta: "Zajici, kde jsi na to vzal?" Zajic: "To vis, nepiju jako ty, tak na to mam." Druhy den medved vidi zajice, jak jede v krasnym aute. "Zajici, kde jsi na to vzal?" "To vis, nepiju jako ty, tak na to mam." Treti den vidi zajic medveda, jak leti v helikoptere. "Medvede, kde jsi na to vzal?" Medved: "To vis, vratil jsem lahve!"
Hodnocení: 3.23 | Hlasovalo: 4
Je to úplně bílé a leze to pod zemí. Co je to?
Krtek v noční košili!
Předchozí 1 2 3 4 17 32 48 Další